Retro Reels – klasyka wśród slotów

Jeżeli lubisz automaty do gry, ale masz już powyżej uszu na siłę udziwnianych gier typu Spellcast, Bush Telegraph, Phantom Cash czy Golden Shamrock, w których miejsce klasycznych symboli zastępują księżniczki, czapki kucharskie, gwiazdki i tym podobne, Retro Reels z pewnością cię zainteresuje. To nowy, prosty slot do złudzenia przypominający starodawne maszyny slotowe, które kilka dekad temu stały prawie w każdym barze.

Retro Reels to z pewnością duża gratka nie tylko dla osób, które tęsknią za starymi, dobrymi latami 90. oraz tych, które nie potrafią się przekonać do innowacyjnych slotów online, ale także dla miłośników prostoty i elegancji. W Retro Reels jest 5 bębnów, trzy rzędy i dwadzieścia linii wypłat, a losowane symbole to tradycyjne owoce (cytryny, czereśnie itd.), symbole dolara i siódemki. Do najkorzystniejszych należy kombinacja $$$$$, ale sporo wygramy też, kiedy uda nam się wylosować czerwone lub niebieskie cyfry 7. Wersja uproszczona Retro Reels nie zawiera dodatkowej funkcji gamble. Ale jeżeli ci na niej zależy, możesz ją znaleźć w jednej z bardziej zaawansowanych odmian tej gry: Extreme Heat.

Slot Retro Reels pojawił się w polskim internecie dopiero kilka dni temu, w związku z tym jeszcze niewiele kasyn ma go w swojej ofercie, ale jeśli chcesz spróbować w nim swoich sił, możesz to zrobić tu: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *